5 modnych dodatków na wiosnę i lato 2019!

5 modnych dodatków na wiosnę i lato 2019!

Czy Ty też w swojej szafie posiadasz modne dodatki?
Zastanawiasz się jakie dodatki są modne tej wiosny? Rozejrzyj się, czas uzupełnić braki w swojej szafie. W kilku słowach zagłębmy się w modne dodatki.

Apaszka

Rok 2018 odchodzi coraz większymi krokami w zapomnienie, wzorzyste, wyraziste apaszki wiązane były na kucykach i koczkach, a także Panie chętnie nimi ozdabiały torebki. Nowa wiosna, powiew świeżości, projektanci modowi zachęcają do całkiem czegoś nowego, odmiennego, powrót trochę do przeszłości, z lat 50, ale jednak patrząc z drugiej strony, moda śmiało eksperymentuje z nietypowymi, kontrowersyjnymi splotami na włosach. W tym roku wsuwki i spinki wracają na salony, ważne by nawet tę najmniejszą, najcieńszą ładnie wyeksponować.

Pleciona torebka / Torebka na łańcuszku

Rękodzieło, to ważna rzecz w 2019 roku. Pleciona torba lub plecak będzie na listach najważniejszych akcesoriów w Twojej szafie. Nie gustujesz jednak w plecionych torebkach, nic się nie przejmuj. Dla Ciebie też się coś znajdzie, torebka na łańcuszku. To klasyk, który nigdy nie będzie niemodny, pasuje do wszystkiego, można się nią cieszyć każdego dnia, niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdujemy.

Modne okulary

Akcesoria, tak to czego Ci jeszcze brakuje. Modne słoneczne okulary, nadal pozostają modne wąskie oprawki w stylu lat 90, ale w tym sezonie królować będą oversize’owe oprawki w szylkretowych oprawkach, które swoją inspirację opierać będą na dobrych czasach muzyki disco polo. Uwaga! Kolor zarezerwowany na ten sezon, cytrynowy, landrynkowo różowy.

Biżuteria

Modne akcesoria, nie można obejść się bez biżuterii. Co w tym sezonie będzie kuszące, nikt nie uwierzy, muszelki. A więc by być modnym, warto sięgnąć do lat dzieciństwa, kolczyki, bransoletki, kolczyki. To wszystko czego nie może zabraknąć. Nie wiesz, gdzie kupić? Przypomnij sobie wakacje nad morzem i nadmorskie stragany. Może niedaleko Ciebie odnajdziesz sklep z modnymi akcesoriami.

Modne dodatki, każda kobieta chce wyglądać świetnie, czy w Twojej szafie jest wszystko czego potrzebujesz? Może czas na zakupy!